Zábava, kterou umí nejlépe v USA

DisneyWorld Florida

Walt Disney World je určitě jedním z nejznámějších zábavních parků na světě. Jsou zde 4 tématické parky (Magic Kingdom, Epcot, Holywood Studios a Animal Kingdom) a 2 vodní parky (Blizzard Beach a Typhoon Lagoon). Na skvělé zážitky z těchto parků budou vaše děti ještě dlouho vzpomínat.

Universal Studios Florida

Pokud jste si někdy přáli v kině projít plátnem a dostat se do filmu, jsou Universal Studios místem pro vás. Naleznete zde úžasné show, filmy a různé atrakce. Oblíbení jsou Simpsonovi, Muži v černém, Shrek, Mumie se vrácí, Terminátor 2, ET Mimozemšťan a mnoho dalších, vybere si zde snad každý.

Islands of Adventure

Islands of Adventure je součástí Universal Orlando. V Harry Potter land navštívíte Bradavice a Prasinky; v létě bude nově otevřena Příčná ulice a obousměrný vlak do Bradavic. Dále se můžete zúčastnit boje dobra se zlem v Marvel Super Hero Island, potkat své oblíbené animáky v Toon Lagoon, a vidět dinosaury v Jurském parku.

SeaWorld Orlando

Sea World Orlando je rozlehlý zábavní park umístěný v tropické zahradě. V parku je několik show s delfíny, mořskými lvy a velrybami. Můžete strávit klidných 10 minut s kapustňáky (manatee), kteří v přírodě již téměř vyhynuli. Pro dobrodružnější povahy zde mají rollercoastery Kraken, Manta a Journey to Atlantis.

Aquatica SeaWorld

Aquatica je vodní park, který patří k Sea World Orlando. Najdete tu tobogány, skluzavky, nebo se můžete projet na nafukovacích čluncích s výhledem na barevný vodní svět s rybičkami. Nejoblíbenější tobogán je průhledný a vede skrz akvárium s delfíny, kteří s návštěvníky "závodí".

Discovery Cove Orlando

V Discovery Cove si můžete zaplavat s delfíny, šnorchlovat v barevných útesech mezi tropickými rybami. Vidět tu můžete i žraloky a barakudy (za bezpečnostním sklem). Během hlavní sezóny je třeba si včas "zabookovat" místa; denní kapacita parku je totiž limitována na 1000 návštěvníků.

Legoland Florida

Legoland Florida je skvělé místo pro rodiny s dětmi od 2-12 let. Rozlehlý areál nabízí různé atrakce, dílničky a show. V areálu je také Water Park, kde se v horkém počasí schladí a vyřádí nejmenší i odrostlejší raubíři. Restaurace a veškeré potřebné zázemí jsou samozřejmě také k dispozici.

Busch Gardens Tampa

Busch Gardens v Tampě je zábavní park zaměřený na Afriku. Najdete tu různé horské dráhy, mnoho atrakcí a vzdělávací program pro děti. Navštívte Kongo, Maroko, Egypt nebo Nairobi a v Bird Garden si pohlaďte plameňáka. Můžete se nechat svézt vláčkem kolem plání Serengeti a sledovat zebry, žirafy a lvy.

Kennedy Space Center

Do Kennedy Space Center vyrazte na celodenní výlet. Mají zde toho tolik, co budete chtít vidět a poznat. Centrum věnované technologiím, vědě a vesmíru navštíví ročně miliony lidí z celého světa. Můžete sledovat start raketoplánu (termín vzletu mají na webu), tématické IMAX filmy, nebo se zúčasnit prohlídky centra.

Wet 'n Wild

Vodní park Wet 'n Wild je součástí Universal Orlando. Mají tu skvělý bazén s vlnami, skluzavky, tobogány a další vodní atrakce. Pro dospělé a odrostlejší je tu The Black Hole, Brain Wash, Disco H2O a další. Pro děti je tu Blastaway Beach, kde najdete 18ti metrový hrad z písku, 15 různých skluzavek, vířivky, vodopády...