Nákupy

I když třeba nejste fandou nákupních středisek a dnů strávených v obchoďáku, v USA se vám nákupy vyplatí. Elektronika je tu levnější než v České republice a pokud toužíte po novém notebooku, určitě se po něm zkuste poohlédnout. Oblečení a sezónní věci se vyprodávají na konci léta, po Vánocích a s příchodem jara. A pokud se netrefíte do období výprodejů, mají tu outletová centra, kde jsou výhodné ceny celoročně. V okolí vily se nachází:

Ellenton Premium Outlets

Nejbližší outletové centrum je Ellenton Premium Outlets. Centrum je postaveno jako městečko. Jednotlivé obchody jsou umístěny v přízemních budovách mezi kterými vede promenáda s palmami. Obchodů a značek je tu dostatek. Každé úterý mají některé obchody slevu 10% na celý nákup pro osoby starší 50ti let.

International Plaza and Bay Street Tampa

Obchodní centrum v Tampě International Plaza and Bay Street leží asi 50 minut cesty autem od vily. Můžete zde nakupovat vše od designérského oblečení, bot, kabelek až po sportovní zboží, elektroniku a vybavení domácnosti.

Miromar Outlets Estero ve Fort Myers

Miromar Outlets Estero ve Fort Myers leží asi 1,5 hodiny cesty autem od vily. Miromar je rozlehlý outlet s více než 140 obchody. Najdete tu například Saks Fifth Avenue OFF 5TH, Neiman Marcus Last Call, Bloomingdale’s The Outlet Store a další.

Premium Outlets v Orlandu

V Orlandu (cca 2 hodiny autem) naleznete dvě outletová centra skupiny Premium Outlets. Původní centrum je v International Drive a nově otevřené naleznete ve Vineland Ave. Obě centra nabízí více než dostatek obchodů a restaurací, kde můžete ulevit unaveným nohám. Opět zde v úterý zvýhodňují nakupující nad 50 let.

The Mall at Millenia

Mall na dálnici nedaleko Orlanda The Mall at Millenia je necelé 2 hodiny cesty autem od vily. Velké obchodní centrum, které neprojdete ani za celý den. Kromě běžných značek tu jsou zastoupeny obchody módních návrhářů jako Cartier, Burberry, Gucci, Versace, Luis Vuitton..

The Mall at University Town Center

V říjnu 2014 bude v Sarasotě (asi 20 minut autem) otevřen největší mall na Floridě - The Mall at University Town Center.