Golf na Floridě

Exotická golfová hřiště jistě potěší každého golfového nadšence. Vše je trochu jiné než na českých hřištích. Tráva má jinou barvu i charakter, fairwaye jsou perfektně střižené a greeny velmi rychlé. Kromě toho hrajete v překrásném prostředí.

Pokud máte rádi golf, určitě si během dovolené zajděte zahrát!

River Strand Golf and Country Club

Vila se nachází přímo v areálu tohoto golfového klubu. Po předchozí domluvě nabízíme našim hostům převod členství v golfovém klubu (platí pro celou rodinu) po celou dobu pobytu. Za převod členství si golfový klub účtuje poplatek USD 213. Členství v golfovém klubu vám následně umožní hrát na golfovém hřišti River Strand zdarma (platíte jen za buggy).

Design hřiště zpracoval proslulý Arthur Hills. Hrát můžete na třech devítkách Estuary, Sanctuary a Tributary. 27 mistrovských jamek skýtá výzvu pro hráče s nízkým handicapem. Jiste se tu ale bude líbit i těm, kteří mají hcp vyšší.

Hřiště je citlivě zasazeno do zátočin Manatee river. Fairwaye jsou lemovány vzrostlými palmami a duby. Budete-li mít štěstí, uvidíte během hry krokodýla, želvu nebo zdejší vodní ptactvo.

Podrobnější informace naleznete na webu golfového hřiště.

Další golfová hřiště v okolí

Bradenton: www.stoneybrookgolfestero.com www.lakewoodranchgolf.com www.waterlefegolfandriverclub.com

Sarasota: www.universitypark-fl.com www.serenoagc.com

Venice: www.venetiangolfandriverclub.com

Sedmá jamka Sanctuary, Florida Vodní ptactvo na golfovém hřišti River Strand